Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tej chwili w naszym własnym kraju stopień bezrobocia utrzymuje się niestety na relatywnie wysokim poziomie (obecnie jest to około dwanaście %). Niełatwo mówić o rzetelności danych pomimo tego wolno nam przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Położenie jednostek bezrobotnych jest o tyle trudna, iż z jednej strony nie pozyskują zarobków a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług pożyczkowych zupełnie nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to z pewnością dobra informacja dla każdej osoby, która to nie ma pracy a występują u niej niespodziewane wydatki np. konieczność wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny rodzaj kredytu a któregoż uzyskanie łączy się z zespołem wymagań jakie należy wykonać. W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć, iż taki kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. zł dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o pożyczkę). pozyczki dla zadluzonych Pobierz Więcej informacji

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.