Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już teraz wypada oznajmić, iż w minionym czasie duże zamieszanie na naszym rynku usług pożyczkowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na fakt, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.
pozyczka hipoteczna
Dla nas jako dla długoletnich i profesjonalnych doradców kredytowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt otrzymywał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem widocznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, to jest tego typu które to były w sposób wadliwy spłacane. W tej chwili strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest relatywnie oporne i z tym powinno się łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie popularna.
strona internetowa
Wiele osób, które nie orientuje się w temacie finansów jest w stanie z całą pewnością zadać pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego są znaczne różnice w formalnościach które to powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.